„Koncert Wiosenny” zespołów WDK
Zespół Pieśni i Tańca „Bandoska”, Dziewczęca Orkiestra Szałamaistek, Mażoretki Incanto oraz Mażoretki Incanto Perla zaprezentowały się po długiej przerwie związanej z pandemią.
Koncert przywitał kalendarzową wiosnę nowymi układami i aranżacjami. Zespół Pieśni i Tańca „Bandoska”, pod kierownictwem Karola Mrzygłóda, zaprezentował wszystkie grupy taneczne, które oprócz tańców rzeszowskich wykonały tańce słowackie, lubelskie i przeworskie.
Dziewczęca Orkiestra Szałamaistek, pod batutą nowego Kapelmistrza Grzegorza Mazura, wykonała klasyczne utwory, do których wystąpiły Mażoretki Incanto, które odsłoniły swój premierowy, nowy układ pod kierownictwem Katarzyny Czartoryskiej.
Nowa formacja Mażoretki Incanto Perla, pod kierownictwem Joanny Jurczyńskiej, debiutowały na scenie WDK, prezentując układy w duetach i całej grupy.