„Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca” – koncert ELENI z zespołem – czytaj z PIK
O godzinie 18., przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Zamku Kazimierzowskiego rozpoczął się prawie dwugodzinny występ, podczas którego artystka zaprezentowała przekrój swojej twórczości, od największych hitów, takich jak: „Miłość jak wino”, „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca”, „Po słonecznej stronie życia”, poprzez greckie utwory, przechodząc do kompozycji z najnowszego albumu „Miłości ślad”. Publiczność bawiła się świetnie, raz po raz śpiewając razem z artystką znane i lubiane piosenki. Niezapomniane przeboje oraz niezwykła atmosfera – tak w skrócie można podsumować koncert znakomitej Eleni wraz z zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.
Na zakończenie koncertu dyrektor PCKiN ZAMEK Renata Nowakowska podziękowała artystce za wspaniały występ i wręczyła kwiaty oraz drobne upominki. Nie zabrakło oczywiście piosenek na bis.
Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński