"Koncert przy ławeczce" - muzyczne spotkanie w plenerze PIK | Podkarpacki Informator Kulturalny – Wydarzenia i Kultura

Przejdź do treści

"Koncert przy ławeczce" - muzyczne spotkanie w plenerze

28.08.2025, godz. 19:00
Jasło, ul. Kołłątaja 1, Jasielski Dom Kultury

Jasielski Dom Kultury zaprasza na "Koncert przy ławeczce". Wydarzenie będzie muzycznym hołdem dla wielkiej pasji i artystycznej wrażliwości, a zarazem okazją do wspólnego świętowania jubileuszu 75-lecia Jasielskiego Domu Kultury.

Koncert oparty na mniej popularnych kompozycjach Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza będzie przeplatany standardami jazzowymi. Publiczność zgromadzona na skwerze przy budynku JDK, usłyszy je w wykonaniu uznanych artystów:

  • Ewa Siembida-Jachym – wokal
  • Rafał Czarnacki – fortepian
  • Michał Król – saksofon
  • Wojtek Nowicki – gitara basowa
  • Tomasz Nosal – perkusja

Atmosfera plenerowego koncertu sprzyjać będzie nie tylko wsłuchiwaniu się w muzykę, ale także tworzeniu wspólnoty przeżyć artystycznych w niepowtarzalnym otoczeniu. Repertuar wieczoru obejmie zarówno nastrojowe, jazzowe brzmienia, jak i dynamiczne, pełne energii utwory.

"Koncert przy ławeczce" cieszy się zainteresowaniem mieszkańców Jasła i regionu, łączy pokolenia i dostarcza niezapomnianych muzycznych emocji. Tegoroczna edycja ma szczególny charakter, wpisując się w program jubileuszowych obchodów Jasielskiego Domu Kultury.

kp