Pożegnanie Wakacji z PKO Bankiem Polskim
24.08.2025, godz. 15:00
Na uczestników wspólnego świętowania końca wakacji czeka moc atrakcji i rozrywek dla małych i dużych!
- CHILLOUTstrefa PKO Banku Polskiego (15:00–21:00): relaks na leżakach, hamakach i kocykach
- Spotkanie na temat cyberbezpieczeństwa (17:00–18:00),
- FUNstrefa (15:00–19:00): kreatywne warsztaty, malowanie twarzy, dmuchańce,
- GASTROstrefa (15:00–21:30): pyszne stoiska gastronomiczne i lokalne browary,
- Scena Teatralna MDK w Plenerze (19:30–21:00): spektakl „Puszczańskie Opowieści" w wykonaniu Białostockiego Teatru Lalek i Kooperacji Flug,
- partySTREFA (21:30–23:59): potańcówka pod gwiazdami.
Wstęp wolny!
Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łańcuta – Damiana Szubarta.
Sponsorem jest PKO Bank Polski Oddział 1 w Łańcucie.