Pożegnanie Wakacji z PKO Bankiem Polskim PIK | Podkarpacki Informator Kulturalny – Wydarzenia i Kultura

Przejdź do treści

Pożegnanie Wakacji z PKO Bankiem Polskim

24.08.2025, godz. 15:00
Łańcut, Park Angielski za budynkiem MDK Łańcut

Na uczestników wspólnego świętowania końca wakacji czeka moc atrakcji i rozrywek dla małych i dużych!

  • CHILLOUTstrefa PKO Banku Polskiego (15:00–21:00): relaks na leżakach, hamakach i kocykach
  • Spotkanie na temat cyberbezpieczeństwa (17:00–18:00),
  • FUNstrefa (15:00–19:00): kreatywne warsztaty, malowanie twarzy, dmuchańce,
  • GASTROstrefa (15:00–21:30): pyszne stoiska gastronomiczne i lokalne browary,
  • Scena Teatralna MDK w Plenerze (19:30–21:00): spektakl „Puszczańskie Opowieści" w wykonaniu Białostockiego Teatru Lalek i Kooperacji Flug,
  • partySTREFA (21:30–23:59): potańcówka pod gwiazdami.

Wstęp wolny!

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łańcuta – Damiana Szubarta.

Sponsorem jest PKO Bank Polski Oddział 1 w Łańcucie.